autogaz autoalarm autogaz autoalarm autogaz autoalarm autogaz autoalarm autogaz autoalarm autogaz autoalarm
autogaz autoalarm autogaz autoalarm autogaz autoalarm autogaz autoalarm autogaz autoalarm autogaz autoalarm
autogaz autoalarm autogaz autoalarm autogaz autoalarm autogaz autoalarm autogaz autoalarm autogaz autoalarm
 Rejestracja
autogaz autoalarmStrona głównaautogaz autoalarmKontaktautogaz autoalarmLogowanieautogaz autoalarm
 
autogaz autoalarm Autogaz
autogaz  Typy Instalacji
autogaz  Abc Autogazu
autogaz  Co to jest LPG
autogaz  Kalkulacja kosztów
autogaz  Sequent 24.11
autogaz  Sequent Plug&Drive
autogaz  Compact
autogaz  Zenit
autogaz  Zenit PRO
autogaz  Lovato
autogaz  Landi Omegas
autogaz  Cennik

autogaz autoalarm Autoalarmy
autoalarm  Safecar
autoalarm  Cennik

autogaz autoalarm Blokady biegów
blokada skrzyni biegˇw  Niedźwiedź Lock
blokada skrzyni biegˇw  Cennik

autogaz autoalarm Mechanika
mechanika  Zakres

 

Typy instalacji


Generalnie instalacje gazowe można podzielić na pięć typów:
reduktor tecno BRCI generacja - to instalacje podciśnieniowe, bez elektroniki. Montowane głownie do samochodówgaźnikowych. Głównie, bo montowano je również do samochodów z wtryskiem paliwa lecz bez sondy lambda i katalizatora.
        Instalacje II generacji to również instalacje podciśnieniowe. Montuje się je do samochodów posiadających sondę lambda i katalizator. Od poprzedniego typu różni je to, iż w ich skład wchodzi bardziej lub mniej zaawansowana elektronika. Ma ona za zadanie ustalenie optymalnego składu mieszanki podczas pracy na gazie. Dawkę gazu ustala silnik krokowy sterowany z komputera gazowego. Jest to możliwe po dostarczeniu do komputera odpowiednich sygnałów, takich jak: sygnał z sondy lambda, TPS-u, obrotów silnika i ewentualnie temperatury reduktora.Tego typu instalacji nie powinno się montować do silnika z plastikowym kolektorem z powodu ryzyka związanego z możliwością zaistnienia zjawiska zwanego "cofnięciem płomienia".
przełącznik        Szybki rozwój układów wtrysku benzyny oraz stopień zaawansowania technologicznego obecnych samochodów powoduje duże zainteresowanie instalacjami wtrysku gazu. Możemy je zakwalifikować do III generacji instalacji gazowych.Są to urządzenia wtrysku gazu w fazie lotnej, z rozdzielaczem dozującym paliwo, najczęściej pod jednakowym ciśnieniem do wszystkich cylindrów jednocześnie.
listwa wtryskiwaczy RAILY BRC        IV generacja to również wtrysk gazu w fazie lotnej, jednak dawkowany w sposób sekwencyjny. W tego typu instalacjach są oddzielne wtryskiwacze dla każdego cylindra. Tego typu instalacje gazowe spełniają najsurowsze normy dotyczące poziomu emisji spalin oraz w pełni integrują się z systemami OBD współczesnych samochodów.        Do najnowocześniejszych systemów gazowych należy zaliczyć wtrysk gazu w fazie ciekłej. Można je zakwalifikować do V generacji. Z technicznego punktu widzenia są to optymalne instalacje do każdego silnika. Niestety są to wciąż bardzo drogie urządzenia, zatem nie na każdą kieszeń.

 
autogaz autoalarm Wyszukaj

Google


autogaz autoalarm Information

Powered by PHP-Nuke

Valid HTML 4.01!

Valid CSS!


autogaz autoalarm Linki


Formularz kontaktowy

Profesjonalne statystyki odwiedzin
Administrator